Kim jesteśmy...czyli dlaczego warto zaufać specjalistom.                                          

Jako firma z ugruntowaną i wieloletnią pozycją na rynku podchodzimy profesjonalnie do swoich obowiązków. Szczególną uwagę zwracamy na dobór pracowników, którzy przyczyniają się do naszego sukcesu w dziedzinie utrzymania czystości. Ich kwalifikacje, uczciwość i wysoka kultura osobista są gwarancją zadowolenia naszych klientów.

Jak pracujemy?

Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia do sprzątania i stosujemy najlepszej jakości środki chemiczne firmy VOIGT, przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie certyfikaty i dobrane indywidualnie do potrzeb klienta. Zapraszamy do współpracy firmy jak i klientów indywidualnych. Gwarantujemy, iż będą państwo zadowoleni z naszych usług.

                  Szeroki zakres działań oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe czyni nas liderem na rynku usług sprzątajacych.

Firma ANOLI zapewnia kompleksowe sprzatanie obiektów takich jak:
-biura
-banki
przychodnie
-hotele
-apartamenty
gabinety
-lokale uzytkowe
-domy
-mieszkania itp.
na terenie woj.Wielkopolskiego.
Jakość wykonywanych usług procentuje stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów. Korzystajac z usług naszej firmy otrzymują Państwo 100% zadowolenia z wykonywanych przez nas prac. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując zakres usług sprzątania i częstotliwość prac porzadkowych do Państwa oczekiwań. Wykonujemy pełen zakres usług-lub poszczególne w zależności od klienta. Środki czystości oraz sprzęt są dostosowane do odpowiednich norm i procedur, oraz indywidualnie dostosowanego planu higieny. Usługi pożadkowe wykonujemy na wysokim poziomie-naszymi atutami są atrakcyjna cena, dokładność i jakość wykonania.